Jakou cvičební hudbu?

rozhodl ses. Začnete cvičit s Chodakowskou, běhat nebo se potit s Mel B. Boty koupené, nejnovější tričko ze sportovní kolekce v šatníku. Staré tepláky tam možná ještě jsou. Vždyť se říká, že nejdůležitější jsou boty a postoj … ale také něco jiného – hudba!

Zahřívá se k boji a nutí každou buňku našeho těla se hýbat do jeho rytmu. Její volba proto není jen tak ledajaká. Nejprve byste měli zvolit velmi energickou, veselou hudbu. Není třeba rozumět textu. Počítání rytmu a rytmu. Je to on, kdo způsobuje, že naše noha skáče a tělo s ní. Samozřejmě, pokud jsou vaše cvičení jóga, pak se nebudete oddávat živému hip hopu, protože se to bude vzájemně vylučovat.

Jóga se má v pomalém tempu zklidnit a protáhnout. Proto byste měli zvolit něco pomalého, například relaxační hudbu. A pro zumbu jsou tu energičtější kousky, které rozpohybují každého, kdo je odolný. Cvičení v rytmu hudby opravdu dělá víc než bez něj. Ostatně naše tělo to pak následuje.

Posilovací cvičení

Posilování je velmi důležité pro člověka, který hubne, i pro všechny ostatní. Díky nim nám rostou svaly a tělo, které například hubne, si zachovává i pevnost, což je důležité proto, abychom nemuseli po shození kilogramů bojovat s povislou kůží. Silový trénink je typ tréninku, který se zaměřuje na svaly.

Zvedáme činky, pracujeme s váhou vlastního těla, děláme cviky, při kterých se nám neztrácí dech, ale cviky, které „spalují“ naše svaly. Tento druh cvičení způsobuje, že naše svaly rostou a zároveň můžeme dělat více. Jak se naše svaly zvětšují, nejen že se naše tělo zpevňuje, ale naše svaly také potřebují více energie, což způsobuje, že spalujeme více kalorií a energie – ergo hubneme.

Tato cvičení by měla být prováděna střídavě s jinými. Možná jich je o něco méně, ale nevyplatí se na ně dlouho zapomínat. Takový trénink na začátku stojí za to dělat na vlastním těle: kliky, dřepy, zvedání. Postupem času přidávejte další kila.

Cvičení s míčem

V současné době jsou velmi módní různé druhy cvičení, které můžete provádět kdykoli. Je známo, že pokud jde o sestavy cviků s různými doplňky, jsou velmi oblíbené ty s velkým míčem. I když někdo není tak fit, aby si mohl přes den trochu zaběhat, přesto se vyplatí vsadit na statičtější cviky, které budou mít také šanci se osvědčit.

V současné době je mnoho lidí takovými řešeními potěšeno do té míry, že je rádi přijmou. Čas od času se budete moci zamyslet nad tím, jak k těmto typům problémů přistupujeme a jaké příležitosti před sebou vidíme. Je přece známo, že ke cvičení s míčem patří různé sestavy, což bude znamenat, že i když teprve začínáme, stejně to všechno zvládneme. Nejdůležitější je mít dostatek motivace jednat. Proto se vyplatí o tom vědět a hodně to pomůže.