Přírodní doplňkové složky

Doplňky stravy nejsou jen umělé prvky, které mají napomáhat hubnutí či budování svalové hmoty. Přípravky využívají vlastností přírodních látek, které účinně a bezpečně působí na náš organismus.

Káva a čaj – Mnoho doplňků obsahuje zelený čaj, zelenou kávu nebo kofein, který je spojován s černým a aromatickým nápojem. Kofein se nachází především v guaraně, kde dosahuje vysokých koncentrací. Výrobci mohou nabídnout koncentrovanou dávku kofeinu, která zrychluje metabolismus a podporuje koncentraci. Zelený čaj a zelená káva se objevují v doplňcích určených na podporu hubnutí. Zlepšují metabolické procesy a eliminují volné radikály.

Malinové ketony – V přípravcích, které vám pomohou zhubnout, se setkáte s malinovými ketony. Jde o látky, které se přirozeně vyskytují v malinách. Fungují tak, že zrychlují metabolismus a potlačují chuť k jídlu. Tímto způsobem eliminujeme mlsání mezi jídly.

Pohodlné suplementace

Nelze popřít, že užívání doplňků vyžaduje pravidelnost. Kombinace správné suplementace s tréninkem poskytuje uspokojivé výsledky. Díky nápadům výrobců můžeme živiny využít kdykoliv během dne.

Komfort přípravy – Pokud pracujeme, stěhujeme se nebo často odcházíme z domu, vyplatí se pořídit si šejkr. Výrobek je vyroben z materiálů, které mohou přijít do styku s potravinami a jsou zcela bezpečné. Šejkr usnadňuje míchání kondicionéru na každém místě. Neušpiníme se a nemusíme s sebou brát lžičku. Výborná nabídka pro každého, kdo potřebuje suplementaci před odchodem z práce do posilovny nebo mezi pracovními schůzkami.

Měření živin – Často kupujeme velké balení živin, aby nám vystačilo na delší dobu. Před odchodem z domu odměřte trochu prášku a vložte jej do sáčku. Toto není nejpohodlnější způsob dopravy doplňků do práce nebo na univerzitu. Mnohem pohodlnější jsou hotové sáčky nebo jednoduše kondicionéry ve formě kapslí.

Anabolické doplňky

Produkty, po kterých saháme v prodejně sportovní výživy, jsou určeny k urychlení výstavby působivé svalové hmoty. Jaký vybrat, aby byl efekt uspokojivý a použití bylo bezpečné?

Správná volba – Kreatin je doplněk, který bezpečně stimuluje syntézu bílkovin, které budují svalovou tkáň. Ovlivňuje zvýšenou hydrataci buněk a umožňuje jim přijímat anabolický impuls. Pozitivně působí také na energetické procesy v těle, poskytuje dávku energie pro cvičení, při kterých tvarujeme postavu.

Zvýšená hladina testosteronu – Doplňky, které účinně stimulují tvorbu svalových bílkovin, jsou produkty zvyšující hladinu testosteronu. Je to anabolický hormon. Pro dosažení efektu svalové pumpy a rychlejšího přibírání se vyplatí poohlédnout se po preparátech s obsahem Tribulus Terrestris nebo Pískavice řecké seno. Vyhýbejme se však nelegálním látkám, které narušují hormonální rovnováhu a mohou našemu zdraví jen uškodit.